Manon Becher

Oprichtster

manon@starters4communities.nl
06 8396 6943

Doorzetter en strateeg. Goed in kansen herkennen en sturen op resultaat. Weet veel van sociaal ondernemen, business modellen en impact meten. Moeder en wereldreiziger.

  • Strategie ontwikkeling 83%
  • Partnerships vormen 70%
  • Geduld 12%

Isabelle Marchand

Den Bosch & Tilburg

isabelle@starters4communities.nl
06 2829 4659

Toegankelijk en doelgericht. Kan goed luisteren en anticiperen op situaties. Weet veel van conceptontwikkeling. Geïnspireerd door mentale gezondheid en gek op lekker eten.

  • Loslaten 19%
  • Proactief 76%
  • Empathisch 84%

Rutger van Weeren

Utrecht & Rotterdam

rutger@starters4communities.nl
06 1042 4994

Sociaal ondernemer. Helpt social startups impact te maken. Founder S4C Utrecht en so/creatie. Geeft sociaal ondernemerschap workshops. Zoekt steeds nieuwe partnerships. Zeiler.

  • Strategische partnerships 81%
  • Binnen de lijntjes kleuren 8%
  • Social startups begeleiden 73%

Raoul Becher

Zuid Nederland & S4C Talent

raoul@starters4communities.nl
06 5514 3218

Optimist en vindingrijk. Weet mensen te enthousiasmeren en uit te dagen. Veel kennis over crowdfunding, marketing en business modellen. Honkballer en gek op bordspellen.

  • Partnerships vormen 76%
  • Nauwkeurig 17%
  • Multitasking 82%

Lizette Abrahams

Den Haag

lizette@starters4communities.nl
06 2333 2795

Enthousiast en creatief. Optimist tot in de kist met een passie voor coaching en talentontwikkeling. Weet veel van kunsteducatie en groepsdynamiek. Karateka en zangeres.

  • Processen begeleiden 80%
  • Creatief denken en doen 75%
  • Keuzes maken 20%

Jet Gros

Den Haag & Rotterdam

jet@starters4communities.nl
06 4528 8481

Ik ben een creatief verbinder en zie uitdagingen en kansen waar anderen die vaak niet zien. Je maakt me heel blij met theetjes drinken en bootjes varen.

  • Geduld 15%
  • Inlevingsvermogen 80%
  • Organisatieskills 81%

Ramiro Gomes Monteiro

Utrecht

ramiro@starters4communities.nl
06 1119 8531

Actieve Utrechter en enthousiaste ideeënbom met een interdisciplinaire achtergrond en groot netwerk. Ziet kansen en slaat bruggen tussen mensen en concepten om ze verder te brengen

  • Mensen inspireren en activeren 94%
  • Administratie 13%
  • Conceptontwikkeling & uitvoering 86%

Kimberlij Hermeler

Rotterdam

kimberlij@starters4communities.nl
06 4161 4448

Afgestudeerd in Sociale Innovatie met werk ervaring in de commerciële sector. Huidige projecten binnen het sociaal ondernemerschap als projectcoördinator en trainer.

  • Financiën 25%
  • Empathie 80%
  • Netwerken 95%

Lydia Manusama

Den Bosch & Nijmegen

lydia@starters4communities.nl
06 2194 8031

Open en flexibel. Weet veel van kunst en cultuur. Geïnteresseerd in politiek en liefhebber van goed eten en goede muziek.

  • Talentherkenning 80%
  • Keuzes maken 40%
  • Marketing 70%

Sophie Kiesouw

Amsterdam Oost & Young Changemakers

sophie@starters4communities.nl
06  2721 9398

Mijn drijfveer is sociale verandering teweeg brengen. Hiervoor maak ik graag gebruik van participatieve methodes, zoals de Oasis Game en Art of Hosting. Ik hou van Afrikaanse dans en reizen.

  • Financiële administratie 9%
  • Groepsprocessen faciliteren en modereren 99%
  • Verbetermanagement en kwaliteitsbewaking 80%

Joeri van de Riet

Utrecht

joeri@starters4communities.nl
06 4081 5081

Als wereldverbeteraar draag ik bij aan waardevol burgerinitiatief en sociaal ondernemende organisaties. Ik werk hierin aan groei voor de mensen waar het echt om gaat!

  • Gezond verstand 87%
  • Improviseren 79%
  • Opstaan 18%

Aukje Ypma

Amsterdam West & S4C Solutions

aukje@starters4communities.nl
06 4401 4365

Recht door zee. Scherp en creatief. Houdt van ideeën omvormen tot concrete projecten. Weet veel van stedelijke vernieuwing en bottom-up sociaal ondernemen. Passie voor voetbal en salsa.

  • Sociale start ups coachen 75%
  • Resultaatgerichtheid 95%
  • Langdradig vergaderen 5%

Sari Kiel

Amsterdam  West & S4C Solutions

sari@starters4communities.nl
06 2697 9641

Open blik, goede coach, doelgericht en idealist. Gelooft in maatschappelijk initiatief als de sleutel voor sociale verandering. Passie voor Zuid Amerika, andere culturen en groot natuurliefhebber.

  • Loslaten 5%
  • Empatisch vermogen 91%
  • Kritische blik op kwaliteit 78%

Myrthe Lanting

Amsterdam oost & S4C Solutions

myrthe@starters4communities.nl
06 4427 4748

Goed in helderheid en structuur aan brengen in de Waarom en Hoe van een idee. Visualiseren, re-framen en het vormgeven van participatieve processen. Yoga, levensfilosofie en eetcultuur.

  • Omdenken 85%
  • Innerlijke criticus uitzetten 10%
  • Uitdagingen ontrafelen 90%

Limke Landsmeer

Utrecht

limke@starters4communities.nl 06 1206 8915

Idealist met een sociale achtergrond. Sterk in organiseren en overzicht bewaren. Houd ervan mensen te motiveren nieuwe stappen te zetten. Gek op sporten, samen koken en cultuurverschillen.

  • Top-down 4%
  • Doorzetter 87%
  • Persoonlijke benadering 96%

Steef van Lokven

Utrecht

steef@starters4communities.nl
06 4967 8656

Antropoloog en Sociaal ondernemer! Een organisatietalent die graag mensen verbindt zodat nieuwe waarden ontstaan. Ik word blij van cultuur, out of the box denken en nieuwe ideeën creëren!

  • Luisteren 80%
  • Inlevingsvermogen 85%
  • Stilzitten 10%

Mijke Joosten

Amsterdam West

mijke@starters4communities.nl
06 3838 7763

Kritisch en vrolijk. Groepsdier en lezer, nieuwsgierig naar hoe de dingen beter kunnen. Maakt zich sterk voor win-win en persoonlijke ontwikkeling. Altijd zin in dansen en surfen.

  • Organiseren 95%
  • Kiezen 50%
  • Puntjes op de i 88%